Fakturowanie - praca biurowa

Zdjęcie

Zakłady Mięsne "PEKPOL Ostrołęka" S.A.
zatrudnią pracownika biurowego do fakturowania

Zadania:
- praca przy komputerze polegająca na drukowaniu faktur z systemu

Wymagania:
- Chęć pracy w godzinach popołudniowych ( PRACA W GODZ. 14-22)
- Samodzielność i dyspozycyjność.
- Odpowiedzialność oraz zaangażowanie.

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę.
- Możliwość zdobycia nowych umiejętności i kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres kadry@pekpol.pl Z DOPISKIEM "Fakturowanie - praca biurowa" lub osobiście dostarczyć do siedziby firmy.

Złożonych dokumentów nie zwracamy. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Zakładach Mięsnych PEKPOL Ostrołęka S.A. z siedzibą w Ławach (07-410), ul. Przemysłowa 31, a także po jej zakończeniu w celu przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j Dz. U. z 2016r., poz. 195). Oświadczam, iż jestem świadom/a dobrowolności podania danych, a także możliwości ich poprawiania lub żądania usunięcia".

Autor: Zakłady Mięsne PEKPOL

Telefon:

Dodano: 07.12.2017, godz. 10:23

Ważne do: 14.12.2017

Wyświetleń: 1249

ID: #1884596

Edytuj