Działka z mediami w Ławach

Zdjęcia


Przedstawiam działkę nadającą się pod budowę domu jednorodzinnego z możliwą częścią usługową.

Zobacz wideo: https://www.youtube.com/watch?v=iqTqbGsPTSQ

Nieruchomość położona w miejscowości Ławy, która jest częścią gminy Rzekuń, co sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i jednocześnie bliskości udogodnień miejskich. Działka o wymiarach 53 x 6,5 x 47 x 39 x 29 (podane w metrach) o łącznej powierzchni 1867 m2 - 18,67 arów.

Do nieruchomości dojedziemy drogą gminną. Warto podkreślić, że na działce dostępne są wszystkie niezbędne media: prąd, woda oraz gaz, co znacznie ułatwia proces budowy i późniejsze użytkowanie nieruchomości.

Jej położenie zapewnia świetny dojazd do Ostrołęki. Do centrum miasta jest niespełna 6 kilometrów. Do miejscowości gminnej Rzekunia mamy 3,5 km. Znajdziemy tam sklepy spożywcze, szkołę oraz inne punkty usługowe.

Ta działka to wyjątkowa okazja dla osób, które pragną znaleźć idealne miejsce pod budowę domu marzeń w otoczeniu pięknej przyrody oraz wszystkich miejskich i gminnych udogodnień.

Pełny opis nieruchomości znajdziecie na naszej stronie: https://metrohouse.pl/nieruchomosc/FANY731

W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu telefonicznego, podczas którego udzielę szczegółowych informacji.

Mateusz Pełtak
Tel. 577-601-101
E-mail: mpeltak@metrohouse.pl
strona: https://www.metrohouse.pl/mateusz-peltak

Metrohouse
ul. Łęczysk 2
07-410 Ostrołęka

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Cena: 189000 zł

Autor: Mateusz Pełtak

Telefon:

E-mail:

Dodano: 15.05.2024, godz. 16:43

Ważne do: 22.05.2024

Wyświetleń: 119

ID: #3603178

Edytuj