DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY

Zdjęcie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą w Ostrołęce działającą w branży elektrotechnicznej od 2009 roku. W związku z rozwojem kanału sprzedaży detalicznej poszukujemy osoby na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY /
miejsce pracy: Tobolice k.Ostrołęki

Jeśli jesteś entuzjastycznie nastawioną, zorganizowaną i komunikatywną osobą znającą się na branży elektrotechnicznej, oświetlenia oraz elektroniki domowej. Jeśli interesujesz się nowinkami technologicznymi, a Twoją mocną stroną jest sprzedaż i obsługa Klienta - dołącz do nas!

Oczekujemy:
dobrej znajomości branży elektrotechnicznej
znajomości specyfiki pracy oraz potrzeb instalatorów
doświadczenia w obsłudze klienta
znajomości technik sprzedaży
samodyscypliny, dobrej organizacji pracy własnej i zespołu
silnej orientacji na cel
profesjonalizmu w obsłudze klienta
dobrej znajomości obsługi programów Word, Excel, Outlook (Subiekt GT mile widziany)

Obowiązki:
odpowiedzialność za sprzedaż przydzielonych grup asortymentowych
aktywne pozyskiwanie klientów z regionu
realizacja celów oraz zadań sprzedażowych
dbałość o standardy i wizerunek salonu
budowanie długotrwałych relacji z Klientami

Oferujemy:
zatrudnienie oparte na umowię o pracę
niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników
udział w tworzeniu strategii sprzedaży i rozwoju salonu
pracę na samodzielnym stanowisku
możliwość rozwoju zawodowego
ambitne i satysfakcjonujące stanowisko pracy

Zapraszamy do aplikowania! Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacynego na adres:
rekrutacja@ledin.pl
W tytule wiadomości wpisz koniecznie "DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY".

Rozpatrzymy jedynie zgłoszenia opatrzone klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LEDIN Sp. z o.o. Sp.K. z siedzibą w Ostrołęce przy ul. Kołobrzeska 15/B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu zakończenia rekrutacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż wymagany prawem. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. W razie pytań możesz się skontaktować z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail iod@ledin.pl

Autor: LEDIN Sp. z o.o. Sp.K.

Telefon:

Dodano: 26.06.2019, godz. 13:47

Ważne do: 26.07.2019

Wyświetleń: 462

ID: #2330238

Edytuj