Doradca energetyczny

Zdjęcie

Zadania:
• Sprzedaż i doradztwo w zakresie sprzedaży energii elektrycznej
• Budowanie bazy Klientów
• Realizacja planów sprzedażowych
• Bieżące raportowanie sprzedaży
Nasze oczekiwania:
• Znajomość lokalnego rynku biznesowego
• Wysoka motywacja do realizacji celów sprzedażowych
• Umiejętności negocjacyjne
Oferujemy:
• Praca pełna wyzwań w dynamicznie rozwijającej się branży
• Możliwość rozwoju
• Motywujący system wynagrodzeń

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@n-energy.com.pl , w tytule podając nazwę stanowiska. W CV prosimy dopisać
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. Ust z 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Autor: innogy

Telefon: 293070707

Dodano: 19.04.2019, godz. 12:31

Ważne do: 26.04.2019

Wyświetleń: 220

ID: #2277590

Edytuj