Dla Inżyniera Budowy

Zdjęcie

Jesteśmy firmą budowlaną realizującą projekty w budownictwie ogólnym, mostowym, przemysłowym, użyteczności publicznej, a także ochrony środowiska.

Jakie zadania na Ciebie czekają?
- Nadzorowanie i koordynacja wszelkich prac wykonawczych
- Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac
- Praca z dokumentacją - sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

Czego oczekujemy od Ciebie?
- Wykształcenia wyższego
- Zaangażowania i sympatii do wykonywanej pracy
- Gotowości do pracy w delegacji - ahoj przygodo...

Czego możesz oczekiwać od nas?
- Udziału w ciekawych projektach
- Pozytywnej atmosfery pracy
- Atrakcyjnego wynagrodzenia - u nas Twoja pensja rozwija się razem z Tobą
- Bonusów - m.in. karta MultiSport, karnety na basen, możliwość skorzystania z ZFŚS - pożyczki, dofinansowanie do wczasów

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV za pomocą poniższego linku lub wyślij SMS o treści KONTAKT na nr 518-215-122 oddzwonimy

Autor: Pracownicy Budowlani Sp. o.o.

Telefon:

Dodano: 22.06.2018, godz. 16:02

Ważne do: 01.07.2018

Wyświetleń: 158

ID: #2042236

Edytuj