CZYSZCZENIE DZIALEK/KOSZENIE TRAWY/PRACE PORZĄDKOWE/WYCINKA

Zdjęcia


Szukasz fachowej firmy do pielęgnacji swojej posesji lub działki? Nie szukaj dalej! specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze terenów zielonych, zapewniając wysoką jakość usług i satysfakcję klienta.

Oferujemy szeroki zakres usług, w tym:

Koszenie trawy: Nasz zespół doświadczonych pracowników zadba o to, aby Twoja trawa była zawsze idealnie przycięta i estetycznie wyglądająca.

Czyszczenie działek: Bez względu na wielkość Twojej działki, jesteśmy w stanie ją oczyścić z wszelkich niepotrzebnych roślinności, suchych gałęzi, liści i innych odpadów organicznych, pozostawiając ją w doskonałym stanie.

Regularna konserwacja: Oferujemy również usługi regularnej konserwacji terenów, obejmujące regularne koszenie trawy, czyszczenie oraz pielęgnację roślinności.

Usuwanie odpadów: Po wykonaniu prac, zabieramy ze sobą wszelkie pozostałości i odpady organiczne, pozostawiając Twój teren czysty i schludny.

Nie czekaj dłużej! Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług i ciesz się pięknym i zadbanym terenem wokół swojej posesji. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać darmową wycenę i konsultację!

Kontakt:
Telefon: 792 866 629
E-mail: koszenietrawyostroleka@gmail.com

Za nasze usługi wystawiamy faktury.


Autor: CZYSZCZENIE DZIAŁEK

Telefon:

E-mail:

Dodano: Wczoraj o 21:07

Ważne do: 30.07.2024

Wyświetleń: 864

ID: #3603240

Edytuj