Ciężki Dym na I taniec! Dekoracja Światłem sal weselnych

Zdjęcie


Ciężki DYM to HIT tegorocznego sezonu weselnego.
Taniec w chmurach na pierwszy taniec? Teraz jest to możliwe nie tylko w filmie! Dzięki zastosowaniu ciężkiego dymu każda Para Młoda może poczuć się tego wyjątkowego dnia jak w prawdziwej bajce zabrać swoich gości wprost do nieba. Efekt zapierający dech w piersiach gwarantowany.

Używamy jednych z najlepszych maszyn na rynku. Obsługujemy kilka wesel w ciągu doby! Maszynę przywozimy, obsługujemy i zabieramy sami.

Koszt wypożyczenia ustalamy zawsze indywidualnie, biorąc pod uwagę miejsca sali weselnej. Na cenę składa się czynnik, obsługa, wynajęcie maszyny.

Zadzwoń lub pisz mail z zapytaniem.
Dekoracje za pomocą świateł LED. Nadajemy wszystkim miejscom niepowtarzalną atmosferę. Udekorowana tak sala może być spokojna i statyczna, ale również dynamiczna i przykuwająca uwagę.

Czym się wyróżniamy?
Mamy urządzenia, które wykorzystują bardzo mocne diody LED - EFEKT WIDOCZNY NAWET W ŚWIETLE DZIENNYM ORAZ NA OŚWIETLONEJ SALI (np w czasie wesela)

Mamy też gust i zmysł artystyczny - stworzymy kompozycje świetlne, które będą cieszyć każde oko.

Doświetlamy ściany, okna, sufit, stoły, rośliny i inne elementy architektury, również te na zewnątrz. W ofercie są reflektory PAR, belki LED BAR, ruchome głowice oraz inne efekty


Autor: Daniel

Telefon: 880-685-615

E-mail:

Dodano: 22.05.2019, godz. 18:24

Ważne do: 29.05.2019

Wyświetleń: 59

ID: #2304189

Edytuj