BRAMY*OKNA*ROLETY*NAPĘDY*

Zdjęcie


Wybór okien to nie łatwa decyzja, która zostaje podjęta na lata, a to, czy nasz wybór był słuszny, będziemy odczuwali codziennie.
Dobre okno to takie, które spełni nasze potrzeby m.in. w zakresie termoizolacji, ochrony przed hałasem, poziomu zabezpieczeń czy wreszcie estetyki.

Proponujemy tylko teraz dynamiczne wejście w sezon budowlany!!
W związku ze zbliżającym się MUNDIALEM 2018 Przygotowaliśmy zestaw promocji flagowych produktów marki Krispol w 4 etapach sprzedażowych

[b]Tylko od 14 do 31 maja przy zakupie bramy garażowej lub rolet automatyka do bram garażowych i rolet zewnętrznych w cenie niższej o 25%.

Automatyka serii STARCUS to nowoczesne i wygodne napędy do bram garażowych i rolet zewnętrznych. W estetycznych obudowach znajdują się mechanizmy o doskonałych parametrach technicznych. Napędy STARCUS podnoszą i opuszczają bramę lub roletę wtedy, kiedy tego potrzebujesz, komfortowo i bez wysiłku.

Dlatego jako jedyni na rynku proponujemy Państwu okna na najwyższym poziomie z Gwarancją spokoju.
Okna firmy KRISPOL to:
- ciepło w Twoim domu
- bezpieczeństwo w standardzie
- bezkompromisowa estetyka

Okna Krispol to solidna inwestycja w przyszłość domu i gwarancja jego niskich kosztów utrzymania na długie lata.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo komplet stolarki : Okna, Rolety, Drzwi, Bramy garażowe, w pełni spójne kolorystycznie i stylistycznie, które są objęte pięcioletnią gwarancją i jednolitą opieką serwisową.Zapraszamy do jedynego w regionie salonu Krispol - Comfort ul. Kilińskiego 37, Ostrołęka ( na przeciwko banku spółdzielczego)
Wycena zawsze gratis !


Tel . 604095394
Email. info@comfort-bramy.plAutor: Comfort -Krispol

Telefon: 604095394

E-mail:

Dodano: 26.09.2016, godz. 14:09

Ważne do: 10.06.2018

Wyświetleń: 8509

ID: #1553767

Edytuj