Agencja Nieruchomości CHATKA - pomagamy klientom od 2000 r.

Zdjęcia


Zapraszamy do współpracy w zakresie sprzedaży, wynajmu lub dzierżawy nieruchomości/ lokali z Agencją Nieruchomości CHATKA w Ostrołęce.
Oto dlaczego warto poważnie rozważyć naszą ofertę:
1. firma prowadzi działalność nieprzerwanie od 2000 r. ( najdłużej na rynku lokalnym) i posiada największe doświadczenie w zakresie lokalnego rynku nieruchomości;
2. właściciel firmy posiada wykształcenie kierunkowe w zakresie organizacji
i funkcjonowania rynku nieruchomości , np. Studia podyplomowe w zakresie szacowania wartości nieruchomości, kurs dla pośredników w obrocie nieruchomosciami i inn.);
3. świadczymy jako jedyni profesjonalne usługi doradcze w zakresie rynku nieruchomości, obejmujące także pomoc w bezpiecznym nabyciu nieruchomości. Właściciel firmy posiada bowiem tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynku Nieruchomości ( nr uprawnień 219) jedyny terenie północno-wschodniego Mazowsza;
4. właściciel firmy posiadał od 2002 r. licencję państwową pośrednika w obrocie nieruchomościami, do jej likwidacji. Obecnie posiada licencje:
- Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości ( uprawnienia nr 3450);
- Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami ( nr uprawnień 641).
Wszystko to gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.
 
Firma nie korzysta z doświadczeń innych / np. sieci franchisingowych/ a posiada własne, sprawdzone w praktyce, od 21 lat, metody sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.
Oferujemy korzystne zasadny współpracy, w tym prowizję pobieraną tylko od sprzedającego/wynajmującego. Umowy na wyłączność gwarantują możliwość bliskiego, partnerskiego kontaktu z pośrednikiem i pełną, bieżącą informację o działaniach podejmowanych w celu realizacji umowy.
Na życzenie wysyłamy e-mailem ramową umowę, cennik świadczonych usług oraz wykaz dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy.
Naszą zasadą jest to, że absolutnie nigdy nie dzwonimy do klientów zamieszczających ogłoszenia prywatne z ofertą współpracy.  Szanujemy Państwa prywatność. Czekamy na kontakt od Państwa. Wówczas udzielamy szczegółowych informacji o warunkach ewentualnej współpracy.
Firma działa w Ostrołęce i promieniu do 50 km od miasta.
Serdecznie zapraszamy!
 
Agencja Nieruchomości CHATKA Tomasz Jan Rakowski
ul. Frezjowa 11/ boczna od ul. Kwiatowej/
07-410 Ostrołęka
tel. 604-260-968; e-mail: ostchatka@wp.pl


Autor: Agencja Nieruchomości CHATKA Tomasz Jan Rakowski

Telefon:

E-mail:

Dodano: 25.09.2021, godz. 20:49

Ważne do: 02.10.2021

Wyświetleń: 69

ID: #2934884

Edytuj