Agencja Nieruchomości CHATKA - pomagamy klientom od 2000 r.

Zdjęcia


Zapraszamy do współpracy w zakresie sprzedaży, wynajmu lub dzierżawy nieruchomości/ lokalu z Agencją Nieruchomości CHATKA w Ostrołęce.
Oto dlaczego warto poważnie rozważyć naszą ofertę:
1. firma prowadzi działalność nieprzerwanie od 2000 r. / najdłużej na rynku lokalnym/ i posiada największe doświadczenie w zakresie specyfiki tego rynku nieruchomości;
2. właściciel firmy posiada wykształcenie kierunkowe w zakresie organizacji
i funkcjonowania rynku nieruchomości;
3. świadczymy jako jedyni profesjonalne usługi doradcze w zakresie rynku nieruchomości, obejmujące także pomoc w bezpiecznym nabyciu nieruchomości. Właściciel firmy posiada bowiem tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości Powszechnego Towarzystwa Ekspertów i Doradców Rynu Nieruchomości jedyny
na terenie północno-wschodniego Mazowsza;
4. właściciel firmy posiadał od 2002 r. licencję państwową pośrednika w obrocie nieruchomościami, do jej likwidacji. Obecnie posiada licencje:
- Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości;
- Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami.
Wszystko to gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.
 
Firma nie korzysta z doświadczeń innych / np. sieci franchisingowych/ a posiada własne, sprawdzone w praktyce, od 16 lat, metody sprzedaży lub wynajmu nieruchomości.
Oferujemy korzystne zasadny współpracy, w tym prowizją pobieraną tylko od sprzedającego/wynajmującego. Umowy na wyłączność gwarantują możliwość bliskiego, partnerskiego kontaktu z pośrednikiem i pełną, bieżącą informację o działaniach podejmowanych w celu realizacji umowy.
Na życzenie wysyłamy e-mailem ramową umowę, cennik świadczonych usług oraz wykaz dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy.
Naszą zasadą jest to, że absolutnie nigdy nie dzwonimy do klientów zamieszczających ogłoszenia prywatne z ofertą współpracy.  Szanujemy Państwa prywatność. Czekamy na kontakt od Państwa. Wówczas udzielamy szczegółowych informacji o warunkach ewentualnej współpracy.
Firma działa w Ostrołęce i promieniu do 50 km od miasta.
Serdecznie zapraszamy!
 
Agencja Nieruchomości CHATKA Tomasz Jan Rakowski
ul. Frezjowa 11/ boczna od ul. Kwiatowej/
07-410 Ostrołęka
tel. 604-260-968; e-mail: ostchatka@wp.plAutor: Agencja Nieruchomości CHATKA Tomasz Jan Rakowski

Telefon:

E-mail:

Dodano: 15.05.2021, godz. 18:07

Ważne do: 22.05.2021

Wyświetleń: 171

ID: #2845193

Edytuj